Přehledný záznam snadno a rychle

Během okamžiku vytvoříte záznam vady přímo na stavbě a to i bez nutnosti internetového připojení. Stačí jen napsat název, vše ostatní už je na Vás. Přesnou lokalitu ve výkresu, popis, fotku, audio-poznámku, termín odstranění a řešitele. To vše můžete dle potřeby přidat ke každému záznamu.

Na stavbě či v kanceláři

Informace o Vašem projektu máte kdykoliv po ruce. Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro iOS (Apple) i Android k efektivnější práci přímo v terénu. Můžete využít i webový portál Claim it! přístupný z pohodlí Vaší kanceláře.

Přehledný, strukturovaný projekt


Vytvořte vlastní strukturu projektu přesně tak, jak ji právě potřebujete. Je to jen na Vás. Můžete vytvářet složky, nahrávat výkresy a zadávat záznamy (vady změny, nedodělky). Práci s aplikací vám usnadní funkce filtrování, řazení a hledání.

Komunikace s dodavatelem


Aktuální stav každého záznamu můžete kdykoliv zjistit pomocí inteligentní funkce „workflow“. Vytváříme tak zcela nový způsob komunikace mezi Vámi a Vašimi dodavateli. Záznam prochází několika stavy, počínaje vytvořením až po úspěšné či neúspěšné vyřešení. Zadavatelé i Řešitelé tak mají možnost předávat záznam do stavu, jenž může logicky následovat.

Aktuální a bezpečný

Informace sdílíte snadno a bezpečně s kolegy i vybranými dodavateli. O nově zaznamenaných vadách tak budou všichni informováni během několika okamžiků. Nikdo již nemusí čekat a na odstranění může začít ihned pracovat. Maximální ochranu Vašich dat zajišťuje šifrovaná komunikace mezi mobilním zařízením a datovým úložištěm.

Vyzkoušejte si aplikaci na 30 dní zdarma

Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Sending

Projektová dokumentace po ruce

Konec starým a pomačkaným výkresům. V Claim it! můžete mít až několik desítek stavebních výkresů kdykoliv po ruce. Všichni tak pracují s aktuální verzí. Problém není ani revize výkresů. Jednoduše nahradíte původní plán novým, aniž byste přišli o zaznamenané pozice vad a nedodělků.

Tisk a export

Můžete tisknout detailní přehled, který obsahuje informace o záznamu, doplněné o fotky, komentáře a výřez plánu s výskytem vady. Další možností tisku je stručný seznam vybraných vad. Aby se Vám s exporty snáze pracovalo, podporujeme formáty PDF i MS Excel.

Chytré dokončování textu

S vložením opakovaného záznamu Vám pomůže náš inteligentní našeptávač.